Miejsce obrad

Wydział Humanistyczny AGH znajduje się poza obrębem kampusu AGH (jednak w bliskim doń sąsiedztwie) w budynku D13 przy ul. Gramatyka 8A w sali 21 (sala obrad Rady Wydziału).

Stolik rejestracyjny będzie zlokalizowany naprzeciw głównego wejścia. Przypominamy, że rejestracja będzie się odbywać wyłącznie w godzinach wskazanych w programie.

ksaf-agh-D13-jraczynski

Najbliżej budynku D13 znajdują się dwa przystanki autobusowe: Miasteczko Studenckie AGH oraz Uniwersytet Pedagogiczny. 

Na poniższej mapie mają Państwo rozrysowane dojście do Wydziału z najważniejszych z punktu widzenia dojazdu i pobytu w Krakowie miejsc miasta — kompleksu Dworca Głównego i Małopolskiego Dworca Autobusowego, a także pobliskich przystanków autobusowych.

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z planem całego campusu AGH (link prowadzi do pliku PDF). Wydział Humanistyczny jest na nim oznaczony jako budynek D13 (numer 17 w legendzie mapy).

Jeśli planują się Państwo poruszać po Krakowie komunikacją miejską, dobrym rozwiązaniem są bilety czasowe i wielodniowe — ich listę i rodzaje znajdą Państwo na stronie http://www.mpk.krakow.pl/pl/bilety2/rodzaje-biletow/ Informacje o aktualnych rozkładach jazdy znaleźć można na stronie http://rozklady.mpk.krakow.pl oraz https://krakow.jakdojade.pl. Podróżując po Krakowie komunikacją miejską, najlepiej korzystać z bezpłatnej aplikacji JakDojadę, dostępnej w sklepach Google Play i Apple Store).

W najbliższym otoczeniu Wydziału i Starego Miasta polecamy zwłaszcza poruszanie się tramwajami, które unikają większości korków. Jeśli wolą Państwo taksówki, najtańsze usługi oferuje Radio Taxi Mega (+48 12 196 25) a najlepsze (i najdroższe) Radio Taxi Wawel (+48 12 196 66). Dobrym rozwiązaniem jest również korzystanie z aplikacji Ubera (najkrótsze czasy oczekiwania na przejazd w Krakowie i koszt przejazdu porównywalny z usługami Mega Taxi).

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s